Hill Climb Racing Mod Apk v1.52.0 Dinheiro Ilimitado Diamante e Combustível

APK COINS -

Apk Mod De Corrida De Escalada
Stack IconVisão geral
Nome Apk Mod de Corrida de Escalada
Разработчик Fingersoft
Gênero Corrida
Versão v1.60.0
MOD Compras gratuitas
Tamanho 62 MB
Compatible con 4.4 and up
Total de instalações 500,000,000+
Anos avaliados Rated for 3+
Preço GRATUITAMENTE
Aceite Google Play Store
Atualizado em January 23, 2024
Baixe Agora
4.7 / 5
(320 Votos)
Stack IconDescrição
Índice

Android cihazlarda en çok bağımlılık yapan ve en eğlenceli fizik tabanlı atari simülatörlerinden biri tepe tırmanma yarış mod apk'dır. Bu oyunda yakıt kullanarak farklı araçlarla dağlara tırmanacaksınız. Tırmanış sırasında paraları toplamanız gerekiyor. Bu paraları oyundaki herhangi bir şeyi açmak için kullanabilirsiniz. Bu paraları kullanarak yeni araçlar açabilirsiniz. Oyun modunu kazanarak sonunda bir kahraman olarak görüneceksiniz.

Hill Climb Racing Mod Apk

 

Tepe tırmanma yarışı modunun temel özellikleri apk

Tepe tırmanma hileli mod apk'nın bu özellikleri onu diğer oyunlardan daha farklı kıldı.

Taşınabilir oyun

Tırmanış yarışı mod apk size taşınabilir bir oyun deneyimi sunacak. Sadece oyunu açın ve bu epik tepe tırmanma deneyimine dalın.

bağımlılık yapan fizik

Bağımlılık yapan fizik özelliği benzersiz çünkü bu özellik diğer oyunlarda mevcut değil. Bu oyunun fiziğe nasıl bağımlılık yaptığını açıklamak zor ama bu oyunu oynamaya başladığınızda bu özelliği yaşayacaksınız. Oyuncuların farklı stunts ve dayanıksız numaralar yapmalarını sağlar.

Herhangi bir araca binin

Tırmanış yarışı mod apk'da istediğiniz araca binebilirsiniz. Orijinal versiyonunda, açmak için yeterli jetonunuz olmadıkça bu araçları kullanamazsınız. Daha önce hiç olmadığı kadar tepe tırmanma mod apk'sında eski kamyonlar, bisikletler gibi herhangi bir aracı açıp binebilir ve hatta kızağa tırmanabilirsiniz.

Yükseltilmiş araçlar

Geliştirilmiş motor, süspansiyon, yeni lastikler ve daha birçok yükseltilmiş araç gibi yükseltilmiş araçlara sahip araçları kullanabilirsiniz. Bu tuhaf özellikler sadece tepe tırmanış mod apk'da oyunculara sunulacak. Orijinal sürüm size bu özellikleri sağlayamaz. Bu benzersiz yükseltmelere sahip olarak oyun deneyiminiz artacak ve arkadaşlarınızla eğleneceksiniz.

Milyonlarca oyuncuyla oynayın

Tepe tırmanış yarışı mod apk'da dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu ile oynayabilirsiniz. Farklı oyuncularla oynayarak oyun ilginiz artacak ve normal oyun süresinden daha fazla keyif alacaksınız.

Oynaması ücretsiz

Bu uygulama size oyunun en iyi ve faydalı özelliklerini hiçbir ücret ödemeden sağlayacaktır. Engellenen tüm araçları hiçbir ücret ödemeden açabilirsiniz. Ücret ödemeden oynadığınızda oyuna olan ilginiz daha da artacaktır.

Kilitlenmemiş oyun özellikleri

Tırmanış hileli mod apk'da oyunu sınırsız para ile oynayacaksınız ve bu para ile mağazadan istediğiniz her şeyi açıp oyun ilginizi ve deneyiminizi artırabileceksiniz.

Sınırsız para

Tepe tırmanma mod apk'nın en önemli ve kullanışlı özelliği sınırsız paraya sahip olmaktır. Orijinal versiyonunda paraları toplamanız gerekiyor. Her gün para toplamak sizi sıkacak ama yokuş tırmanma hileli mod apk'da size sınırsız para verilecek ve yükseltilmiş araç ve araçları satın alabileceğiniz gibi açabileceksiniz.

Grafikler

Tepe tırmanış yarışı mod apk'nın grafikleri daha iyi. Gerçeğe dayanıyor gibi görünüyorlar. Bunlar diğer oyunlardan farklı olarak pürüzsüz ve gerçekçidir.

Sesler

Tepe tırmanma mod apk'deki ses kalitesi efsanedir. Oyunun muhteşem seslerini duyarak oyunun tadını çıkaracaksınız.

Çevrimdışı oyna

Bu oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyacınız yok çünkü bu oyun internet olmadan da oynanabiliyor. Ayrıca, oyunu çevrimdışı oynamak ilginç bir özellik.

Sınırsız yakıt

Tırmanış yarışının orijinal versiyonu size sınırsız yakıt sağlamayacaktır. Ancak tepe tırmanma hileli mod size sınırsız yakıt sağlayacak ve istediğiniz zaman istediğiniz zaman maçı kazanabilirsiniz.

reklamsız

Tepe tırmanma mod apk sürümü size reklamsız bir oyun deneyimi yaşatacak. Diğer oyunlarda farklı reklamların görünmesi sizi rahatsız edecek ama bu oyun tüm reklamları kaldırıyor ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Hill Climb Racing Mod Apk


Çözüm

Bu oyun çok harika ve coşkulu. Tepe tırmanma mod apk, fizik tabanlı bir oyundur ve size birçok ilginç özellik sağlayacaktır. Kahraman olmakla ilgileniyorsanız, bu oyunu indirmelisiniz ve oyunu kazandıktan sonra oyunda bir kahraman olarak görüneceksiniz. Bu oyunu indirip oynadıktan sonra oyun deneyiminiz artacaktır.

Perguntas frequentes

Fornecia moedas ilimitadas?

Sim, esta versão fornecerá moedas ilimitadas. Não há necessidade de coletar as moedas.

É seguro para nossos dispositivos?

Claro, este aplicativo está livre de todos os tipos de bugs e vírus. Seus dados estão protegidos ao jogar este jogo.

É isento de encargos?

Sim, este jogo é gratuito e você pode jogá-lo sem nenhum custo.

Baixe Agora
Stack IconRecomendado para você
Stack IconDeixe um comentário